O nas

Portal TravelHero.pl powstał, by inspirować do podróżowania. Nie jest to kolejny blog podróżniczy. Nie przeczytacie tutaj naszych wrażeń po ostatnich wakacjach, ani mocno subiektywnych przewodników. TravelHero.pl to nowoczesny, odpowiadający potrzebom serwis podróżniczy, tworzony przez podróżników dla podróżników. Nasz cel to być zawsze jak najbliżej czytelnika i dostarczać wysokiej jakości treści, które pomogą Wam spełnić największe podróżnicze marzenia.

W TravelHero.pl jesteśmy głęboko przekonani, że podróżowania wcale nie musi być drogie i każdy, nawet najdalszy, wyjazd może znaleźć się w zasięgu możliwości finansowych. Codziennie nasza ekipa przeszukuje dla Was Internet w poszukiwaniu tanich lotów, noclegów, a także ofert last minute i wycieczek z biur podróży. Na tej podstawie przygotowujemy dla Was propozycje tanich wyjazdów, które znajdziecie na TraveHero.pl . Ponieważ Wasz komfort i bezpieczeństwo są dla nas priorytetem, publikujemy tylko te oferty, z których sami byśmy skorzystali. Powołujemy się jedynie na najbardziej wiarygodne firmy, są to renomowane biura podróży, linie lotnicze czy wyszukiwarki internetowe.

TravelHero.pl nie jest serwisem skupionym na łowieniu cenowych okazji. Produkujemy materiały, które mają służyć Wam pomocą podczas podróżowania. Dlatego na naszych łamach znajdziecie m.in. starannie przygotowane przewodniki po najciekawszych miejscach na świecie oraz poradniki związane z problemami i sytuacjami, z jakimi zmagamy się podczas podróżowania. Wszystko to podane w przystępnej i ciekawej formie, z konkretami i bez ogólników. Ponadto chcemy Wam pokazać w jaki sposób można łączyć pracę z podróżowaniem. Nie zabraknie więc ciekawych wywiadów z ludźmi, dla których podróże stały się sensem życia zarówno prywatnego jak i zawodowego.

Jeżeli kochasz podróże te małe i te duże, serwis TravelHero.pl jest stworzony dla Ciebie. Jeżeli masz jakieś sugestie dotyczące naszej strony, np. chcesz zasugerować ciekawy temat, albo zapytać o współpracę, lub po prostu porozmawiać – śmiało napisz do nas na kontakt@travelhero.pl .

Do zobaczenia na podróżniczym szlaku!

Dołącz do Klubu Łowców Okazji!

* pola wymagane


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *