Najlepsze hotele w Erywaniu

Opinie na temat hoteli w mieście Erywań (Armenia).  Nocowałeś w Erywaniu? Dodaj swoją opinię na temat hotelu  w grupie Hotele na świecie – opinie, recenzje, porady, pytania, zdjęcia . 

Grand Hostel Yerevan

Sprawdź oceny i zdjęcia w serwisie Tripadvisor

Sprawdź recenzje i zdjęcia w serwisie Booking

Dla kogo polecany wg. redakcji i czytelników:  Backapackerzy, osoby młode, które lubią spać w dzielonych pokojach i są otwarte na poznawanie nowych ludzi

Opinia czytelnika – Mariusz Kowalski

Data pobytu: wrzesień / październik 2017, 14 dni

Opinia:  Bardzo czysty, ładnie urządzony hostel. Niezwykle sympatyczny i przyjazny personel, który zawsze służył pomocą w każdej sytuacji. Miłe towarzystwo w dzielonych pokojach, duża możliwość poznania nowych ludzi.  Bardzo szybki Internet, możliwość skorzystania z lodówki oraz kuchenki, a także pralni. Codziennie rano podawane śniadania. Pokoje czyste, regularnie sprzątane.  Do najważniejszych atrakcji jak Plac Republiki szedłem 25 minut piechotą, a więc trochę daleko. Uwaga! Taksiarze nie bardzo kojarzą to miejsce, także radzę mieć ze sobą Google Maps z lokalizacją.

Komentarz redakcji: Świetne miejsce dla osób z niskim budżetem. Jakość adekwatna do ceny, a czasem nawet wyższa! Jedyny minus to duża odległość od centrum.