Najlepsze hotele w Kotorze

Opinie na temat hoteli w mieście Kotor (Czarnogóra).  Nocowałeś w Kotorze? Dodaj swoją opinię na temat hotelu  w grupie Hotele na świecie – opinie, recenzje, porady, pytania, zdjęcia

Apartments Marković

Sprawdź oceny i zdjęcia w serwisie Tripadvisor

Sprawdź opinie gości i zdjęcia w serwisie Booking.com 

Dla kogo polecany wg. redakcji i czytelników:  osoby ceniące sobie spokój, rodziny z dziećmi, pary, osoby starsze

Opinia czytelnika – Mariusz Kowalski

Data pobytu: marzec 2017, 6 dni

Opinia: Obiekt położony bardzo blisko morza z fantastycznym widokiem na Zatokę Kotorską oraz góry.  Bardo miły i pomocny personel. Pokoje bardzo czyste, obszerne, regularnie sprzątane.  Dobrze wyposażona kuchenka w pokoju oraz dobrze działający Internet. W pobliżu restauracja z dodatkowo płatnymi posiłkami. Cicha i bardzo spokojna okolica, z dala od zgiełku.   Trochę daleko od najważniejszych atrakcji turystycznych, ale przechadzki brzegiem zatoki z pięknym widokiem rekompensowały wszystko.  Lepiej nie róbcie zakupów w pobliskich sklepach, bo ceny są zbliżone do europejskich. Cały pobyt generalnie na plus! 

Komentarz redakcji: Z opinii wynika, że Apartments Marković to doskonałe miejsce na pobyt w malowniczym mieście Kotor. Jeżeli cenicie sobie ciszę i spokój, a przy okazji podziwianie widoków z pewnością pobyt w tym obiekcie będzie dla Was dobrym wyborem.