Odbierz kasę na noclegi w Airbnb! Zarejestruj się i odbierz rabat!

Specjalnie dla naszych czytelników, mamy darmowe środki na noclegi w serwisie Airbnb. Poniżej dokładnie objaśniamy co należy zrobić, żeby skorzystać z promocji i zaoszczędzić na noclegach.  Przeczytajcie uważnie i cieszcie się tanim podróżowaniem w dobrej jakości. 

Warunki otrzymania darmowych środków na noclegi są proste. Wystarczy wejść na serwis Airbnb z naszego linka, a następnie założyć konto. Następnie należy dokonać rezerwacji za minimum 300 złotych (bez opłat serwisowych i podatków). Wówczas cena noclegu zostanie obniżona o 100 złotych.

Uwaga – promocja jest przeznaczona tylko  i wyłącznie dla nowych kont w serwisie. Stare konta nie są objęte promocją. 

Pamiętajcie, że aby uzyskać darmowe środki na noclegi musicie zarejestrować się z naszego linka. W przeciwnym razie nagroda nie zostanie przyznana.

Warto dodać, że po założeniu konta, również i Wy możecie zbierać środki na noclegi w Airbnb i przy okazji pomagać oszczędzać innym. Wystarczy, że będziecie polecać serwis wśród znajomych. Po spełnieniu warunków przez znajomego (dokonanie i opłacenie rezerwacji za 300 złotych bez podatków i opłat serwisowych), otrzymacie 50 złotych do wykorzystania w Airbnb, zaś Wasz znajomy otrzyma 100 złotych.

Maksymalnie na jednym koncie Airbnb można zgromadzić 16 tysięcy złotych. Uwaga – zgromadzone środki mogą być wykorzystane tylko na noclegi w Airbnb. Nie można ich wypłacić.

Wkrótce napiszemy obszerny artykuł na temat tego, czym jest Airbnb i dlaczego jest lepsze od hoteli. Póki co polecamy Wam obejrzeć dobrze przygotowany materiał od Huberta Pleskota.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *