Dołącz do Klubu Łowców Okazji. Odbierz zniżki i nie przegap promocji!

Chcesz być na bieżąco z najlepszymi promocjami na loty, hotele i wycieczki z biurami podróży? W takim razie dołącz do Klubu Łowców Okazji TravelHero. Zapisz się na nasz specjalny newsletter, a co najmniej raz dziennie otrzymasz wiadomość z najlepszymi ofertami na rynku, przygotowanymi tylko i wyłącznie dla członków Klubu Łowców Okazji.  

Klub Łowców Okazji – co mi to daje? 

Klub Łowców Okazji to bezpłatna inicjatywa redakcji portalu TravelHero skierowana do osób, które kochają podróże.  Członkowie klubu jako pierwsi otrzymują dostęp do unikalnych zniżek, promocji i rabatów na loty, hotele czy wycieczki z biurami podróży. Ponadto mogą liczyć na praktyczne porady redakcji związane z podróżowaniem czy doradztwo przy planowaniu podróży. Raz dziennie redakcja portalu wysyła członkom klubu wiadomość z aktualnymi, najlepszymi promocjami na rynku.

Dołącz do Klubu Łowców Okazji i odbierz zestaw zniżek na start

Aby dołączyć do Klubu Łowców Okazji należy wypełnić poniższy formularz, a następnie zalogować się na adres e-mail i potwierdzić przystąpienie do inicjatywy.  Każdy nowy członek, który wykona podany krok, natychmiast otrzyma wiadomość z zestawem unikalnych, atrakcyjnych zniżek na podróże.

Pamiętaj, że udział w Klubie Łowców Okazji jest bezpłatne oraz dobrowolne. W każdej chwili Twój adres e-mail może zostać usunięty z naszej bazy.

 

One Comment on “Dołącz do Klubu Łowców Okazji. Odbierz zniżki i nie przegap promocji!”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *