LOT otwiera dwie nowe trasy na Bałkany!

Dobra wiadomość dla wszystkich co zamierzają odwiedzić w najbliższym czasie Bałkany. Wczoraj linie lotnicze PLL LOT ogłosiły uruchomienie dwóch nowych kierunków. Od czerwca bieżącego roku polecimy z Warszawy bezpośrednio do stolicy Macedonii – Skopje, a także do stolicy Czarnogóry – Podgoricy. 

Rejsy do Skopje będą kursować od poniedziałku do soboty. Z kolei do Podgoricy będziemy mogli latać codziennie, z wyjątkiem środy. Połączenia obsłużą samoloty Embraer 170 i 175 z pojemnością od 70 do 82 miejsc.

– Skopje w Macedonii to zupełnie nowy kierunek w siatce LOT. Ten kraj z roku na rok zyskuje na popularności wśród turystów, urzekając m.in. regionalną kuchnią i różnorodnością kulturową. Stanowi też świetną bazę wypadową do sąsiednich krajów: Grecji, Bułgarii i Albanii -mówi  Adrian Kubicki, rzecznik prasowy PLL LOT.

– Po chwili przerwy ponownie będziemy latać do Podgoricy W naszej ocenie ten kierunek ma taki potencjał, że zdecydowaliśmy się na powtórkę, ale z dużym wzrostem częstotliwości – dodaje Kubicki.

Jeśli chodzi o okres letni, PLL LOT będzie kursował do 12 miast położonych na Bałkanach. Są to: Dubrownik, Zagrzeb, Split, Pula, Zadar, Belgrad, Sofia, Bukareszt i Kluż Napoka.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *