Mega news! Ryanair poleci z Polski do Jordanii!

Od października 2018 roku,  będziemy mogli cieszyć się tanimi lotami z Polski do Jordanii. W niedzielę linia lotnicza Ryanair oficjalnie ogłosiła uruchomienie trasy do stolicy Jordanii – Ammanu. Na liście miast objętych wprowadzeniem nowego kierunku są Warszawa (lotnisko Modlin) oraz Kraków. 

Zarówno z Modlina jak i z Krakowa w każdym tygodniu będą kursowały dwa połączenia do Jordanii.  Star trasy zapowiedziano na koniec października 2018 roku.  Zgodnie z zapowiedziami Ryanaira, Jordania ma być głównym kierunkiem podróży w miesiącach zimowych.  To oznacza, że tuż przed rozpoczęciem trasy, albo chwilę po, powinniśmy spodziewać się bardzo atrakcyjnych promocji.

Jordania to bez dwóch zdań niezwykle ciekawy kraj, który powinien znaleźć na naszej liście. Do tej pory ceny biletów lotniczych nie były zbyt korzystne.  Tańsza opcją dotarcia była podróż do Izraela, w okolice Eljatu, a następnie w kierunku granicy z Jordanią.  Teraz będziemy mogli poznać uroki pustynnego raju w dużo niższych cenach. Przypomnijmy, że Jordania słynie z wielu atrakcji turystycznych. Warte zobaczenia są przede wszystkim starożytne rujny Petry (z klasztorem Al Dajr) czy Wadi Rum.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *