10 dni na Phuket w sezonie za 2485 PLN (loty Qatar Airways + 3* hotel przy plaży)!

Dzisiaj mamy dla Was propozycję wyjazdu do Tajlandii. Za  10 dni pobytu w na rajskiej wyspie Phuket zapłacicie tylko 2485 złotych.   Do wyboru są terminy od czerwca do listopada.  Szczegóły poniżej. I kto powiedział, że odległa Tajlandia może być droga… Jeżeli jesteście zainteresowani takim wyjazdem, piszcie na kontakt@travelhero.pl .  Wyjazd organizujecie na własną ręki.  Nasza ekipa  może Wam pomóc i doradzić w znalezieniu lotów, hoteli, czy kompleksowo zaplanować całą podróż

Przykładowa propozycja wyjazdu – 10 dni na Phuket za 2485 złotych: 

Przelot na trasie Warszawa – Phuket – Warszawa na pokładzie 5* linii Qatar Airways z bagażem rejestrowanym w cenie.  Po drodze wygodne przesiadki w Doha. 

10 noclegów w 3* hotelu Silver Resortel  w rozrywkowej dzielnicy Patong Beach, 150 metrów od plaży

Przykładowy termin: 16.11 – 27.11

Powyższa propozycja to oczywiście przykład. Jeżeli interesują Was inne terminy, albo chcecie spać w inne kierunki, śmiało piszcie do nas na kontakt@travelhero.pl . Jeżeli jednak chcecie uniknąć pory deszczowej i polecieć w czasie najlepszej pogody, zdecydowanie rekomendujemy listopad.

TravelHero może Wam pomóc zorganizować wyjazd na własną rękę w każdy zakątek świata.  Pomożemy Wam znaleźć loty i zakwaterowanie w pełnie dopasowane do Waszych potrzeb.  Możemy również zaplanować Waszą podróż od A do Z.  Przygotujemy plan podróży na każdy dzień, wskazówki dojazdu, opis najważniejszych atrakcji, zarekomendujemy ubezpieczenie. Zrobimy wszystko, by uczynić Wasz urlop był bezpieczny i niezapomniany.  Zapraszamy do kontaktu i współpracy. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *