PLL LOT: Tanie loty do San Francisco za 1934 PLN! Dużo terminów!

Polskie Linie Lotnicze LOT rozpoczęły sprzedaż biletów na nowej trasie z  Warszawy do San Francisco. Za loty bezpośrednie do stolicy Kalifornii zapłacicie tylko 1934 złote. Do wyboru dużo terminów. Warto dodać, że uruchomienie połączenie ma związek z przyłączeniem Polski do ruchu bezwizowego w USA. Podane daty lotów przypadają akurat na czas, kiedy wiza do USA nie będzie już potrzebna. Wystarczyć będzie wypełnienie wniosku na stronie ESTA (Elektroniczny System Autoryzacji Podróży). 

Chcesz otrzymywać powiadomienia o każdej, dobrej promocji? Zapisz się do naszej grupy na Telegramie! Jeśli nie masz aplikacji Telegram, możesz pobrać ją tutaj

LOTY

Trasa: Warszawa – San Francisco – Warszawa

Przykładowe terminy: 

Termin 1 

Termin 2

Termin 3 

Termin 4 

Termin 5

Nie możesz lecieć w powyższych terminach? Kliknij poniżej przycisk „Sprawdź Terminy” i wybierz datę, która Ci pasuje! 

Przykładowa rezerwacja: 

 

ZNIŻKI

Airbnb ( – 138 złotych) 

Booking ( – 50 złotych) 

DOŁĄCZ DO KLUBU ŁOWCÓW OKAZJI

Jeżeli masz pytania związane z naszymi ofertami lub szukasz propozycji w konkretne miejsce, zapisz się do naszej grupy na Facebooku – Łowcy tanich Lotów i zadaj pytanie. Postaramy się pomóc. Zapraszamy również do dzielenia się wrażeniami z podróży, a także ofertami tanich lotów czy zniżkami na noclegi. Pamiętaj, że nie jesteśmy biurem podróży! My tylko przeszukujemy wyszukiwarki w poszukiwaniu tanich lotów i hoteli w przystępnej cenie. Zawsze wrzucamy na stronę oferty, z których sami byśmy skorzystali.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *