travelhero.pl

travelhero.pl – turystyka, lifestyle, dieta

koktajle odchudzające opinie
Dieta

Napoje, które pomogą ci schudnąć!

Masz już dość picia zwykłej wody, która tak naprawdę nawet ci nie smakuje? Chciałbyś wrócić do przepysznych i przesłodkich gazowanych napojów oraz owocowych soczków, ale wiesz, że jeżeli to uczynisz, stracone niegdyś kilogramy znów do ciebie wrócą? Ten tekst powstał z myślą o osobach takich jak ty. Odkryjesz w nim bowiem fantastyczne napoje na odchudzanie, które w żadnym wypadku nie zniwelują efektów redukcji, a okażą się ciekawą alternatywą dla zwykłej i bezpłciowej wody. Możesz też popatrzeć sobie na koktajle odchudzające opinie i na ich podstawie zacząć kupować gotowe koktajle dietetyczne ze sklepów. Napoje tworzone samodzielnie w domu zwykle okażą się jednak nieco zdrowsze i smaczniejsze (choć to już jednak kwestia indywidualnego gustu).

Zawsze wybieraj ten cytrusowy

Jeżeli już musisz od czasu do czasu wypić sobie jakiś soczek, zawsze wybieraj ten cytrusowy. Będzie mieć on względnie niewiele kalorii. Cytrusy ogólnie rzecz biorąc są owocami naprawdę niskokalorycznymi (zwłaszcza na tle innych owoców), a przy tym prawie w ogóle nie zawierają fruktozy (cukru owocowego). Nie ograniczaj się jednak wyłącznie do wyciskania klasycznych soków z najzwyklejszych cytryn. Przygotowuj je również z innych owoców cytrusowych – pomarańczy, limonek czy grejpfrutów. Jeżeli chcesz kupić gotowy sok, sprawdź wcześniej, czy jest on naturalny i czy stworzono go w stu procentach z samych owoców. Staraj się wybierać soki jednodniowe. Zachowują one najwięcej korzystnych właściwości odżywczych.

Napoje odchudzające

Napoje odchudzające

Niektóre napoje odchudzające mogą też zaspokoić twój głód. Dowodzą tego koktajle odchudzające opinie, w których konsumenci często piszą o tym, że niektórymi koktajlami zastępują tradycyjne posiłki. A podobne funkcje spełnią dla ciebie tradycyjne pyszne zupy. Nie bój się – nie musi to być nic wymyślnego. Nawet jeśli nie masz szczególnego talentu do gotowania, spokojnie dasz sobie radę z wykonaniem podstawowego bulionu warzywnego, przygotowując go z marchewki, pietruszki, selera, cebuli i świeżej kapusty. Taki bulion możesz sobie popijać w ciągu dnia, gdy tylko poczujesz, że robisz się głodny. Jeżeli nie dodasz do niego mięsa, będzie mieć on minimalną ilość kalorii, a jednak i tak zdoła poskromić niewielki apetyt.

Wybranymi napojami zastąpisz sobie nawet gotowe i przecukrzone desery! Sięgaj po różne naturalnie słodzone napoje na odchudzanie w momencie, gdy najdzie cię ochota na coś słodkiego. Do wody dorzuć kawałki jabłka i pokrojoną pałeczkę cynamonu. Napój uzupełnij kostkami lodu. Będzie to taka alternatywa dla wysokokalorycznego deseru.